10/03/2016
Guadalaxara tamén abre as súas portas ao Futuro Laranxa
A Copa de España Guadalajara tamén abrirá as súas portas á ilusión das categorías de base. O Futuro Laranxa estará representado sobre a pista polo equipo infantil burelista, que se medirá mañá, venres, en cuartos de final ao Catgas E. Santa Coloma (10.30 hora, pavillón San José).
A expedición de Mario Pillado e Christian Fustes desembarcará na cidade copeira esta tarde para animar o equipo sénior no Palacio Multiúsos de Guadalaxara fronte aos cataláns (19.00 horas, Teledeporte). Mañá, os pequenos deportistas converteranse nos protagonistas sobre o parqué co apoio dos de Daniel Ibañes dende a bancada.
VENRES 11 DE MARZO
Cuartos de Final Minicopa Infantil Trofeo Aliseda Inmobiliaria
10:30h: CATGAS ENERGÍA SANTA COLOMA – BURELA PESCADOS RUBÉN Pavillón San José (Cuesta del Matadero, 17)
ELPOZO MURCIA – ASPIL VIDAL RIBERA NAVARRA Pavillón David Santamaría (C/ Salvador Toquero Cortés, s/n)
12:30h: MOVISTAR INTER – PALMA FUTSAL Pavillón San José (Cuesta del Matadero, 17)
FC BARCELONA LASSA – MAGNA GURPEA Pavillón Santamaría (C/ Salvador Toquero Cortés, s/n)
SÁBADO 12 DE MARZO
Semifinales Minicopa Infantil Trofeo Aliseda Inmobiliaria
10:30h: Primeira Semifinal
12:30h: Segunda Semifinal
(Palacio Multiúsos / Avenida de El Vado, s/n)
DOMINGO 13 DE MARZO
Final Minicopa Infantil Trofeo Aliseda Inmobiliaria
12:00h: Final Minicopa Infantil
(Palacio Multiúsos / Avenida de El Vado, s/n)
A expedición de Mario Pillado e Christian Fustes desembarcará na cidade copeira esta tarde para animar o equipo sénior no Palacio Multiúsos de Guadalaxara fronte aos cataláns (19.00 horas, Teledeporte). Mañá, os pequenos deportistas converteranse nos protagonistas sobre o parqué co apoio dos de Daniel Ibañes dende a bancada.
VENRES 11 DE MARZO
Cuartos de Final Minicopa Infantil Trofeo Aliseda Inmobiliaria
10:30h: CATGAS ENERGÍA SANTA COLOMA – BURELA PESCADOS RUBÉN Pavillón San José (Cuesta del Matadero, 17)
ELPOZO MURCIA – ASPIL VIDAL RIBERA NAVARRA Pavillón David Santamaría (C/ Salvador Toquero Cortés, s/n)
12:30h: MOVISTAR INTER – PALMA FUTSAL Pavillón San José (Cuesta del Matadero, 17)
FC BARCELONA LASSA – MAGNA GURPEA Pavillón Santamaría (C/ Salvador Toquero Cortés, s/n)
SÁBADO 12 DE MARZO
Semifinales Minicopa Infantil Trofeo Aliseda Inmobiliaria
10:30h: Primeira Semifinal
12:30h: Segunda Semifinal
(Palacio Multiúsos / Avenida de El Vado, s/n)
DOMINGO 13 DE MARZO
Final Minicopa Infantil Trofeo Aliseda Inmobiliaria
12:00h: Final Minicopa Infantil
(Palacio Multiúsos / Avenida de El Vado, s/n)
Categorías
- Actualidade
- Reportaxes
- Equipo masculino
- Equipo femenino
- Pioneiras
- Historia
- Turismo
- Educación
- RSC
- Institucional
- Patrocinadores
Reportajes
Noticias destacadas