Publicidade
X Pechar
Ata o mércores 30 de agosto todos os pequenos/as amantes do balón poderán reservar a súa praza na escola do Pescados Rubén Burela FS para o curso 2017-18, nas categorías de Iniciación, Miniprebenxamín, Prebenxamín, Benxamín, Alevín e Infantil. A formalización da matrícula debe tramitarse nas oficinas do club (Avda. Arcadio Pardiñas, nº 91, baixo). Tamén se poderá descargar o formulario dende www.burelafs.org e envialo ao correo electrónico escuelasdeportivas@burelafs.org ou ao fax 982575147. Un ano máis, as familias que matriculen máis dunha nena ou neno terán un 20% de desconto, a partir da segunda matrícula. A tramitación deberá ir acompañada de tres fotos tamaño carné e tres fotocopias do DNI do neno/a. Pasaranse dúas cotas, en novembro e febreiro, coas seguintes tarifas: Iniciación-Miniprebenxamín-Prebenxamín Socio do club: Matrícula 20 euros + 2 cotas de 50 euros (Total: 120 euros)Non socio: Matrícula 50 euros + 2 cotas de 50 euros (Total: 150 euros) Benxamín-Alevín-Infantil Socio do club: Matrícula 35 euros + 2 cotas de 50 euros (Total: 135 euros)Non socio: Matrícula 50 euros + 2 cotas de 75 euros (Total: 200 euros) Cada alumno/a deberá acudir directamente a Living Sport (rúa Trapero Pardo, 14, Foz), sponsor oficial do club, para escoller o seu pack deportivo: Opción 1 (150 €): Chándal, sudadeira, bermuda e camiseta de paseo, mochila, térmica, pantalón longo de adestramento e roupa de adestramento (dúas camisetas e un pantalón curto). Opción 2 (130 €): Chándal, sudadeira, bermuda e camiseta de paseo, mochila e roupa de adestramento (dúas camisetas e un pantalón curto). As persoas interesadas poden recibir máis información nas oficinas do club ou a través do número de teléfono 982 581 815. Horario de atención ao público De luns a xoves: 10.00-14.00 horasVenres: 10.00-15.00 horas
Ler máis
Última xornada
Partidos celebrados o 29/04/2017
Pescados Rubén-Burela FS 4 4 Levante UD - DM
Jaén Paraíso Interior 4 3 FC Barcelona
Peñíscola RehabMedic 4 1 Magna Gurpea
Bodegas Juan Gil Jumilla FS 2 7 Movistar Inter
Plásticos Romero Cartagena 2 2 Santiago Futsal
Aspil Vidal Ribera Navarra 0 9 ElPozo Murcia
Catgas Energía 5 2 Rios Renovables Zaragoza
Gran Canaria FS 2 1 Palma Futsal
Clasificacion
Division de honra 2016 / 2017
1Movistar Inter75
2ElPozo Murcia71
3FC Barcelona 70
4Jaén Paraíso Interior53
5Palma Futsal51
6Magna Gurpea51
7Peñíscola RehabMedic48
8Catgas Energía 40
9Aspil Vidal Ribera Navarra34
10Rios Renovables Zaragoza32
11Santiago Futsal31
12Levante UD - DM30
13Gran Canaria FS30
14Plásticos Romero Cartagena26
15Pescados Rubén-Burela FS25
16Bodegas Juan Gil Jumilla FS9
Goleador
Iago Rodríguez
GolesXogador
19Iago Rodríguez
16Iago Míguez
10Cuco
10Matamoros
8José Carlos
7Jorge
4Antoñito
4Hélder
4Petry (baixa-decembro 2016)
4Renato
3Isi
Última xornada
Partidos celebrados o 03/06/2017
Ourense Envialia 6 0 Rubi FS
Jimbee Roldán FSF 1 4 CD Futsi Atlético Féminas
Móstoles FSF 4 4 Majadahonda FSF/Afar 4
Penya Espluges Gironella FS 3 3 Cidade de As Burgas
Universidad de Alicante 2 3 AD Alcorcón FSF
Pescamar Poio FS 5 1 Rioja FSF
Leganés Masdeporte 4 0 UCAM Murcia
UDC Txantrea 1 3 Pescados Rubén-Burela FS
Clasificacion
Division de honra 2016 / 2017
1CD Futsi Atlético Féminas85
2Universidad de Alicante71
3AD Alcorcón FSF67
4Pescados Rubén-Burela FS59
5Ourense Envialia55
6Pescamar Poio FS54
7Jimbee Roldán FSF51
8Majadahonda FSF/Afar 440
9Cidade de As Burgas38
10Móstoles FSF37
11Penya Espluges Gironella FS37
12UCAM Murcia26
13Leganés Masdeporte20
14Rioja FSF15
15UDC Txantrea14
16Rubi FS13
Goleadora
Dany
GolesXogadora
30Dany
17Cilene
12Shiori
6Lara
5Bea Mateos
5Judith
4Silvia Rubal
3Elvira
2R. Betim (baixa-decembro 2016)
1Jozi
1Sofía
Patrocinadores