2019/20 Club deportivo Burela Fútbol Sala Único club con equipos masculino e feminino en primeira división
Pescados Rubén
Club   /   Palmarés
Equipo masculino
2018-19
LIGA: 1º SEGUNDA DIVISIÓN LNFS
-ASCENSO A PRIMEIRA DIVISIÓN-
Subcampión de Copa Galicia Masculina 2019 (As Pontes)
2017-18
LIGA: 4º SEGUNDA DIVISIÓN LNFS
Campión de XXVIII Copa Galicia Masculina 2018 (Ferrol)
2016-17
LIGA: 15º PRIMEIRA DIVISIÓN LNFS
Subcampión de Copa Galicia Masculina 2017 (Pontevedra)
2015-16
LIGA: 9º PRIMEIRA DIVISIÓN LNFS
Clasificación para a Copa de España 2016 (8º final da primeira volta)
Semifinalista de Copa de España Guadalaxara 2016
Subcampión Copa Galicia Masculina 2016 (Santiago)
2014-15
LIGA: 9º PRIMEIRA DIVISIÓN LNFS
Clasificación para a Copa de España 2015 (8º final da primeira volta)
Semifinalista de Copa de España Cidade Real 2015
2013-14
LIGA: 7º PRIMEIRA DIVISIÓN LNFS
Cuartos de Final Play off
Subcampión Copa Galicia Masculina 2014 (Ferrol)
2012-13
LIGA: 12º PRIMEIRA DIVISIÓN LNFS
2011-12
LIGA LNFS: 9º en Prata (7º para fase de ascenso)
PLAY OFF DE ASCENSO
ASCENSO A PRIMEIRA DIVISIÓN
2010-11
LIGA LNFS: 5º en Prata
PLAY OFF DE ASCENSO
2009-10
LIGA LNFS: 2º (Grupo Norte de Prata)
PLAY OFF DE ASCENSO
2008-09
LIGA LNFS: 3º (Grupo Norte de Prata)
PLAY OFF DE ASCENSO
2007-08
LIGA LNFS: 5º (Grupo Norte de Prata)
PLAY OFF DE ASCENSO
2006-07
LIGA LNFS: 4º (Grupo C de Prata)
2005-06
LIGA LNFS: 3º (Grupo C de Prata)
PLAY OFF DE ASCENSO
2004-05
LIGA LNFS: 2º
PLAY OFF DE ASCENSO
2003-04
LIGA LNFS: 6º en Prata
2002-03
ASCENSO A DIVISIÓN DE PRATA
2001-02
ASCENSO A PRIMEIRA NACIONAL A
ANO DE FUNDACIÓN
2001 (8 de setembro)
PRIMEIRA NACIONAL B
Equipo feminino
2018-19
LIGA: 2 º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
CAMPIÓN COPA DE SM A RAÍÑA 2019 BURELA
CAMPIÓN DE 4 NATIONS FUTSAL CUP MILÁN 2019
CAMPIÓN SUPERCOPA DE ESPAÑA LAS ROZAS 2019
Campeón de XIII Copa Galicia 2019 (A Coruña)
2017-18
LIGA: 3º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
SUBCAMPIÓN DE COPA DE ESPAÑA 2018 (Cádiz)
Subcampión de XII Copa Galicia 2018 (Marín)
2016-17
SUBCAMPIÓN DE SUPERCOPA DE ESPAÑA FEMININA
LIGA: 4º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
2015-16
CAMPIÓN DE SUPERCOPA DE ESPAÑA FEMININA
CAMPIÓN DE LIGA PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
SUBCAMPIÓN DE COPA DE ESPAÑA FEMININA ALCORCÓN 2016
2014-15
LIGA: 3º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
Campión de Copa Galicia Feminina 2015
SUBCAMPEÓN DE COPA DE ESPAÑA FEMENINA NAVALCARNERO 2015
2013-14
LIGA: 2º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
Campión de Copa Galicia Feminina 2014
2012-13
CAMPIÓN DE LIGA PRIMEIRA RFEF
CAMPIÓN DE COPA DE ESPAÑA FEMININA
SUBCAMPIÓN DE SUPERCOPA DE ESPAÑA FEMININA
2011-12
LIGA: 3º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
2010-11
LIGA: 3º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
2009-10
LIGA: 7º PRIMEIRA DIVISIÓN RFEF
Campión de Copa Galicia Feminina 2010
2008-09
DEBUT DO PESCADOS RUBÉN FEMININO EN DIVISIÓN DE PRATA
ASCENSO A DIVISIÓN DE HONRA RFEF
Campión de Copa Galicia Feminina 2009